29 Temmuz 2021

DARICA POSTASI

Derman söylemektir….

Alkollü gençlerin taşkınlığı faciaya dönüyordu

Darıca Yelkenkaya’da alkollü bir grup genç taşkınlık yapınca çevredekilerin müdahalesi ile çıkan kavgada 3 kişi yaralandı.

Olay, Darıca’nın Yelkenkaya mevkii Piri Reis Mahallesi Boran Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bölgeye yüzmek için bölgeye gelen ve alkollü oldukları öğrenilen 4 kişi, kendi aralarında tartışmaya başladı. Gençlerin etrafa da sataşmalarının ardından çevrede bulunanlar, 4 kişilik gruba saldırdı. Çevredekilerin saldırısından alkollü gençler dağıldılar ve bir kısmı çevredeki inşaatlara kaçarak kurtulmaya çalıştı. Taşkınlık yapan grup gerek yedikleri dayaktan gerekse de kaçarken yaralandılar.

Kavga esnasında alkollü gençlerden 3’ü yaralandı. Kavgayı görenler durumu polis ve 112 Acil Yardım ekipleri bildirdi.

İhbar üzerine adrese sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede adrese ulaşan itfaiye ve polis ekipleri, yaralı gençleri sahil kenarında bulundukları yerden çıkararak sağlık ekiplerine teslim etti.

Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan yaralılar, sedyeyle ambulanslara alınarak çevredeki hastanelere kaldırıldı. Hastanede tedaviye alınan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenilirken, polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Alkollü gençler dayak yedi