29 Temmuz 2021

DARICA POSTASI

Derman söylemektir….

DEVA Partisi Darıca İlçe Başkanı Ünsür’den Kurban Bayramı dolayısıyla Bayram Mesajı

Demokrasi ve Atılım Partisi Darıca İlçe Başkanı Muhammet Ali Ünsür, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Ünsür mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Darıca İlçe Başkanı Muhammet Ali Ünsür mesajında şu ifadelere yer verdi. “Kurban bayramının Türk İslam âlemine, bütün insanlığa; huzur, barış ve sağlık getirmesini diliyorum. Barışı, kardeşliği, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü simgeleyen Kurban Bayramını, en önemlisi birlik ve beraberlik içinde karşılamanın mutluluğunu, coşkusunu ve huzurunu yaşıyoruz.

Bayramlar birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Toplumsal bilincin gelişmesine, ulusal değerlerin güçlenmesine, birlikteliğin, kardeşliğin ve sevginin yaşanarak ve paylaşılarak yerleşmesine aracılık etmesi, bayramları tüm toplumlar için özel kılmaktadır.

Bayramımız insanlığa barış nefesi olsun, yeni bayramlar doğursun. Sevincimiz yağmur olup damla dalma toprağa tohum olup bolluğa düştüğünde yeni sevinçler yeşertsin. Huzurumuz nice huzursuzlukların devası; mutluluğumuz hem de insanlığın kalbindeki acıların tesellisi olsun.

DEVA Partisi İlçe Başkanı Ünsür Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda koronavirüs salgınının henüz geçmediğini; salgın riski kurallarına uymamız gerektiğini özellikle hatırlattı. “Bayramı sevdiklerimizle çok fazla bir araya gelemeden ancak aynı yoğun duygular içerisinde kutlayacağız. Sağlığımızın, huzurumuzun ve mutluluğumuzun yerinde olduğu bayramlarda bir arada olmak dileğiyle, Kurban bayramımız mübarek olsun.” dedi.